accomodation Hotel Maurits Haag Unterkunft Hotel Maurits Haag hébergement Hotel Maurits Haag alojamiento Hotel Maurits Haag alloggio Hotel Maurits Haag проживание Hotel Maurits Haag noclegi Hotel Maurits Haag ubytovanie Hotel Maurits Haag ubytování Hotel Maurits Haag szállás Hotel Maurits Haag Unterkunft Hotel Maurits Haag проживання Hotel Maurits Haag cazare Hotel Maurits Haag Unterkunft Hotel Maurits Haag acomodação Hotel Maurits Haag accomodatie Hotel Maurits Haag logi Hotel Maurits Haag indkvartering Hotel Maurits Haag παραμονή Hotel Maurits Haag דיור Hotel Maurits Haag 住宿 Hotel Maurits Haag accomodatie Hotel Maurits Haag Unterkunft Hotel Maurits Haag accomodation Hotel Maurits Haag konaklama  Hotel Maurits Haag
hostelo
Mesto / Destinácia / Hotel Check in nocí  

 
 
Home > Holandsko > Haag > Hotel Maurits

Hotel Maurits 3*

Residentie Hotels
Van Aerssenstraat 65, 2582 JG Haag, Holandsko             Zdieľať tento hotel:

hotel
zoom

Fotoalbum

Kliknite na fotografiu a prezrite si všetky dostupné fotografie ku Hotel Maurits.

Typ ubytovania

Hotel

Vybavenie hotela

WiFi k dispozícii vo všetkých priestoroch, Obedové balíčky, Denná tlač, Trezor, Úschovňa batožín, Záhrada, Terasa, Práčovňa, Fax / Fotokopírovanie, Nefajčiarske izby, Rodinné izby, Kúrenie, Všetky priestory sú nefajčiarske.

Akceptované kreditné karty

Maestro, Visa, Euro/Mastercard, EC-Card, PIN.

Príchod

od 14:00 do 18:00

Odchod

od * do 11:00

Izby/Izieb

30

Typ izbyMax. počet osôb Cena


Izba - dve oddelené postele
Trezor, Lis na nohavice, Pracovný stôl, Obývací priestor, Ventilátor, Kúrenie, Koberec na podlahe, Šatník, Sušič vlasov, Bezplatné toaletné potreby, WC, Kúpeľňa, Vaňa alebo sprcha, Telefón, Rádio, Káblové kanály, TV - LCD / plazmový / s plochou obrazovkou, Minibar, Budiaci servis
Dvojlôžková izba s oddelenými lôžkami so sprchovacím kútom
V tejto izbe môžete využívať káblovú TV, minibar a časť s posedením. Okrem toho je vám k dispozícii vlastná kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom, sušičom vlasov a bezplatnými toaletnými potrebami. Prosím, informujte hotel o type lôžka, ktorý preferujete. Túto informáciu môžete uviesť počas rezervácie v časti Špeciálne požiadavky.
2       Ak zadáte dátum a dáte zistiť dostupnosť, zobrazia sa aj ceny hotelov v danom období!


Jednoposteľová izba
Trezor, Lis na nohavice, Pracovný stôl, Obývací priestor, Ventilátor, Kúrenie, Koberec na podlahe, Šatník, Sprchovací kút, Sušič vlasov, Bezplatné toaletné potreby, WC, Kúpeľňa, Telefón, Rádio, Káblové kanály, TV - LCD / plazmový / s plochou obrazovkou, Minibar, Rýchlovarná kanvica, Budiaci servis
Jednolôžková izba
Izba so súkromnou kúpeľňou ponúka vaňu alebo sprchovací kút, sušič vlasov a bezplatné toaletné potreby. K dispozícii je vám tiež káblová TV, minibar a pracovný stôl.
1       Ak zadáte dátum a dáte zistiť dostupnosť, zobrazia sa aj ceny hotelov v danom období!


Trojposteľová izba
Trezor, Lis na nohavice, Pracovný stôl, Obývací priestor, Ventilátor, Kúrenie, Koberec na podlahe, Šatník, Sušič vlasov, Bezplatné toaletné potreby, WC, Kúpeľňa, Vaňa alebo sprcha, Telefón, Rádio, Káblové kanály, TV - LCD / plazmový / s plochou obrazovkou, Minibar, Budiaci servis
Trojlôžková izba
Táto izba ponúka káblovú TV, minibar a súkromnú kúpeľňu s vaňou alebo sprchovacím kútom, sušičom vlasov a bezplatnými toaletnými potrebami. V izbe je k dispozícii aj posedenie.
3       Ak zadáte dátum a dáte zistiť dostupnosť, zobrazia sa aj ceny hotelov v danom období!


Rodinná izba
Trezor, Lis na nohavice, Pracovný stôl, Obývací priestor, Ventilátor, Kúrenie, Koberec na podlahe, Priechodná izba (y) k dispozícii, Šatník, Sprchovací kút, Sušič vlasov, Bezplatné toaletné potreby, WC, Kúpeľňa, Telefón, Rádio, Káblové kanály, TV - LCD / plazmový / s plochou obrazovkou, Minibar, Rýchlovarná kanvica, Budiaci servis
Rodinná izba (2 dospelí + 2 deti)
V každej z týchto izieb je k dispozícii káblová TV, minibar a posedenie. Izba má tiež súkromnú kúpeľňu s vaňou alebo sprchovacím kútom, sušičom vlasov a bezplatnými toaletnými potrebami.
2       Ak zadáte dátum a dáte zistiť dostupnosť, zobrazia sa aj ceny hotelov v danom období!


Dvojposteľová izba
Trezor, Lis na nohavice, Pracovný stôl, Obývací priestor, Ventilátor, Kúrenie, Koberec na podlahe, Šatník, Sušič vlasov, Bezplatné toaletné potreby, WC, Kúpeľňa, Telefón, Rádio, Káblové kanály, TV - LCD / plazmový / s plochou obrazovkou, Minibar, Budiaci servis
Dvojlôžková izba s vaňou
Táto izba ponúka súkromnú kúpeľňu s vaňou.
2       Ak zadáte dátum a dáte zistiť dostupnosť, zobrazia sa aj ceny hotelov v danom období!

Kurzový konvertor


Krátky popis hotela

Rodinou prevádzkovaný hotel Maurits vám okrem ubytovania ponúka pokojnú záhradu a útulný salónik. Sídli v niekoľkých budovách, ktoré sa nachádzajú vedľa seba na bývalej obchodnej ulici zo začiatku 20. storočia.

Hotel Maurits je situovaný na pokojnej ulici v rezidenčnej štvrti Statenkwartier v meste Haag, v pešej vzdialenosti od prístavu Scheveningen a pláže. Vďaka vynikajúcemu dopravnému spojeniu sa z neho jednoducho dostanete do centra mesta. Na mieste je vám k dispozícii bezplatné parkovisko.

Každá izba ponúka súkromnú kúpeľňu, príslušenstvo na prípravu kávy/čaju a TV s plochou obrazovkou. Vďaka posteliam s pružinovými matracmi a pokojnému prostrediu si v týchto izbách môžete dopriať kvalitný spánok.

Začnite deň bohatým raňajkovým bufetom zdarma. V dobrom počasí si môžete raňajky vychutnať vonku v záhrade.

Komentár

Tento hotel nemá výťah. Z tohto dôvodu sú jednolôžkové izby a dvojlôžkové izby s manželskou posteľou na prízemí vhodné predovšetkým pre starších hostí. Ak požadujete izbu na prízemí, prosím, uveďte túto informáciu počas rezervácie v časti Špeciálne požiadavky.

Prosíme hostí, ktorí sa budú registrovať po 18:00, aby kontaktovali hotel. Kontaktné údaje nájdete v potvrdení rezervácie.


Ochrana osobných údajov   Viď info o platobných kartách